POZNAJ NAS

Bezpieczeństwo jest jednym  z najważniejszych aspektów działalności każdej firmy, niezależnie od tego w jakiej branży funkcjonuje firma. Każdy właściciel firmy musi zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy bez względu na to, ilu ich zatrudnia.

Do wykonywania zadań dotyczących ochrony przeciwpożarowej  i służby bhp pracodawca może wykorzystać specjalistów spoza zakładu pracy. Jest to dużo bardziej opłacalne, efektywniejsze i racjonalniejsze.

Abyście Państwo mogli zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy nasza firma oferuje wyspecjalizowane usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz p.poż. poprzez sprawowanie stałego nadzoru nad warunkami pracy, jako służba zewnętrzna. W naszej działalności wykonujemy wszelkie czynność wynikające z obowiązujących przepisów, zarówno w ramach umów stałych (usługa kompleksowa) jak i jednorazowych zleceń.

Nasza kadra posiada wymagane  prawem wykształcenie, uprawnienia pedagogiczne oraz doświadczenie zawodowe. Atutem DARMON-BHP jest wszechstronność oferowanych usług oraz możliwość negocjacji terminów, miejsc szkoleń jak i cen usług. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje okażą się interesujące, umożliwią uregulowanie zgodnie z prawem i wymogami szeregu zagadnień stwarzających dotychczasowe problemy.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz szkoleń BHP i p.poż oraz szkoleń z pierwszej pomocy organizowanych u klienta lub na szkoleniach wyjazdowych.

Chcemy zaoferować Państwu współpracę, polegająca na udostepnieniu Państwa firmie możliwość szkolenia Waszych pracowników metodą  e-learning przeprowadzanych z wykorzystaniem dedykowanej internetowej platformy.  Coraz więcej firm chce szkolić pracowników online. Serwis daje możliwość w łatwy i prosty sposób ukończyć szkolenia. Wybór tej formy szkolenia to zaoszczędzone pieniądze oraz czas. Pracodawca może przeszkolić pracownika natychmiast, nawet pojedynczego, bez potrzeby czekania, aż zbierze się odpowiednia grupa pracowników do szkolenia.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy